Resultater
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


Klasseoversigt
1.LD2-B Ponyer - A
2.LC2-B Ponyer - A
3.LB1-B Ponyer - A
4.LB3-B Ponyer - A
5.LA1-B Ponyer - A
6.LA3-B Ponyer - A
8.LD2-Heste - A
9.LC2-A Heste - A
10.LB1-A Heste - A
11.LB3-A Heste - A
12.LA1-A Heste - A
13.LA3-A Heste - A
14.MB0-A Heste - A
15.2. runde af klubmesterskab for heste, min.LB1-A Heste - A

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


1 LD2-B Ponyer - A

Antal plac.: 4
Dotering:

Dommere: C: Hanna Normann Güngerich

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

8

49

Stegstedgårds Rivaldo - 1

Erika Juhl Jensen

Sportsrideklubben Vallensbæk



124,00
1



124

68,9

1

10

112

Pinocchio - 3

Silke Andersen

Stevnsbogaard Rideklub



122,00
2



122

67,8

2

9

75

Waldos Picasso - 1

Olivia Pescatori

Ukendt klub



121,00
3



121

67,2

3

4

111

Pinocchio - 3

Kiah Andersen

Stevnsbogaard Rideklub



121,00
3



121

67,2

3

12

142

Stella - 1

Julie  Ladegaard

Albertslund Rideklub



121,00
3



121

67,2

3

11

128

Dyekærs Prins Zak - 2

Julie Trantoft  Svanberg

Stevnsbogaard Rideklub



120,00
6



120

66,7

13

127

Thers Hey Harlekin - 2

Maria Mejlgaard Jensen

Vestegnens Rideklub



119,00
7



119

66,1

6

113

Legenda - 1

Mie Arnvig

Albertslund Rideklub



118,00
8



118

65,6

5

118

Bleiki - 1

Nanna Wentzel

Albertslund Rideklub



118,00
8



118

65,6

1

138

Faurhøjgårds Cloe - 1

Nanna Olsen

Hjortespring Rideklub



117,00
10



117

65,0

2

129

Rositta - 2

Julie Trantoft  Svanberg

Stevnsbogaard Rideklub



112,00
11



112

62,2

7

132

Dixi - 2

Mie Herlitschek

Vestegnens Rideklub



112,00
11



112

62,2

3

126

Korresborg Verdi - 3

Maria Mejlgaard Jensen

Vestegnens Rideklub



110,00
13



110

61,1

14

135

Rositta - 2

Mathilde Trantoft  Svanberg

Stevnsbogaard Rideklub



106,00
14



106

58,9

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


2LC2-B Ponyer - A

Antal plac.: 4
Dotering:

Dommere:C: Hanna Normann Güngerich

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

12

35

Moonjam´s Poéme - 1

Rikke T. Svendsen

Hvalsø Rideklub



162,00
1



162

73,6

1

5

49

Stegstedgårds Rivaldo - 1

Erika Juhl Jensen

Sportsrideklubben Vallensbæk



152,00
2



152

69,1

2

9

83

Westerveld´s Boris - 1

Cathrine  Bisbo

Holmegårdens Rideklub



152,00
2



152

69,1

2

13

103

Sabina - 2

Luna Mølgaard Christensen

Slangerup-Lynge Rideklub



148,00
4



148

67,3

4

14

42

Ræveskiftets Bramble - 3

Sofie Farvin Henriksen

Albertslund Rideklub



147,00
5



147

66,8

8

67

Sunshine - 3

Marie Louise Hendriksen

Kongelundens Rideklub



147,00
5



147

66,8

7

64

Monty - 1

Kira Hesselager

Ledøje-Smørum Rideklub



140,00
7



140

63,6

6

75

Waldos Picasso - 1

Olivia Pescatori

Ukendt klub



136,00
8



136

61,8

2

142

Stella - 1

Julie  Ladegaard

Albertslund Rideklub



135,00
9



135

61,4

4

132

Dixi - 2

Mie Herlitschek

Vestegnens Rideklub



133,00
10



133

60,5

1

128

Dyekærs Prins Zak - 2

Julie Trantoft  Svanberg

Stevnsbogaard Rideklub



131,00
11



131

59,5

11

119

Ruth - 1

Cecilie  Holm

Albertslund Rideklub



126,00
12



126

57,3

3

113

Legenda - 1

Mie Arnvig

Albertslund Rideklub



114,00
13



114

51,8

10

141

Saxo Højgård - 1

Amira Esati

Albertslund Rideklub






Opgi

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


3LB1-B Ponyer - A

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Hanna Normann Güngerich

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

2

137

Altenahr Hovgård - 1

Pernille Lyngemark

Dragør- Store Magleby Rideklub



188,00
1



188

67,1

1

11

114

Borrebjergs Mermaid - 1

Natasia Kold Eriksen

Sportsrideklubben Vallensbæk



185,00
2



185

66,1

2

6

117

E.T. Højgård - 2

Cathrine B Schleimann

Albertslund Rideklub



185,00
2



185

66,1

2

8

1

Højvangens Glenn-Roy - 1

Sofie Sarlvit Danielsen

Gentofte Rideklub



183,00
4



183

65,4

1

136

Sorteper - 2

Emma Meldrum Thers

Dragør- Store Magleby Rideklub



183,00
4



183

65,4

4

42

Ræveskiftets Bramble - 3

Sofie Farvin Henriksen

Albertslund Rideklub



180,00
6



180

64,3

10

125

Sif - 2

Afi Sairafianpour

Ballerup Rideklub



179,00
7



179

63,9

7

62

Bæklunds Leonardo - 1

Axel Moss Kjær

Vedbæk Rideklub



177,00
8



177

63,2

9

36

Strøgårdens Kiwi - 1

Maja Louise Roed

Sportsrideklubben



173,00
9



173

61,8

3

103

Sabina - 2

Luna Mølgaard Christensen

Slangerup-Lynge Rideklub



170,00
10



170

60,7

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


4LB3-B Ponyer - A

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Anne Leonhard

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

7

65

Clovis Vo Zuid Vermanshoek - 1

Freja Kruize

Horns Herreds Rideklub



199,00
1



199

71,1

1

8

2

Ocebio - 1

Michala Mejlgaard Jensen

Vestegnens Rideklub



189,00
2



189

67,5

2

5

3

Miss-Shadow - 1

Martha Broe Johansen

Sportsrideklubben Petersborg



185,00
3



185

66,1

3

6

98

Browny - 1

Maja B. Simonsen

Sportsrideklubben Petersborg



173,00
4



173

61,8

9

34

Brandzöed Zoya Bredager - 1

Rikke T. Svendsen

Hvalsø Rideklub



172,00
5



172

61,4

2

36

Strøgårdens Kiwi - 1

Maja Louise Roed

Sportsrideklubben



167,00
6



167

59,6

4

114

Borrebjergs Mermaid - 1

Natasia Kold Eriksen

Sportsrideklubben Vallensbæk



166,00
7



166

59,3

1

1

Højvangens Glenn-Roy - 1

Sofie Sarlvit Danielsen

Gentofte Rideklub



163,00
8



163

58,2

10

33

Elmholts Østwind - 1

Lea Joranger

Holmegårdens Rideklub






Disk

3

125

Sif - 2

Afi Sairafianpour

Ballerup Rideklub






Opgi

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


5LA1-B Ponyer - A

Antal plac.: 4
Dotering:

Dommere:C: Anne Leonhard

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

15

72

Firfod Fætter Br - 1

Amie Cotta

Sportsrideklubben Vallensbæk



204,00
1



204

70,3

1

1

2

Ocebio - 1

Michala Mejlgaard Jensen

Vestegnens Rideklub



200,00
2



200

69,0

2

8

4

Golden Dream - 1

Mette Mosebo

Sportsrideklubben Petersborg



198,00
3



198

68,3

3

7

11

Præstemarkens Bonzai - 1

Anne-Sofie Nicolaisen

Stutsborg Rideklub



197,00
4



197

67,9

4

6

12

Felix Van Dutch - 1

Anja Mortensen

Fredensborg-Humlebæk Sportsrideklub



197,00
4



197

67,9

4

4

34

Brandzöed Zoya Bredager - 1

Rikke T. Svendsen

Hvalsø Rideklub



197,00
4



197

67,9

4

16

102

Nicko - 1

Tilde Jensen

Horns Herreds Rideklub



197,00
4



197

67,9

4

13

10

Bækkeskovens Helicon - 3

Katrine Groot

Sportsrideklubben Petersborg



193,00
8



193

66,6

17

6

Thengels Knight - 1

Kathrine Søby

Helsinge Rideklub



189,00
9



189

65,2

12

133

Monique

Katrine Lykke Jensen

Stutsborg Rideklub



189,00
9



189

65,2

3

65

Clovis Vo Zuid Vermanshoek - 1

Freja Kruize

Horns Herreds Rideklub



188,00
11



188

64,8

9

80

Oberst - 1

Anja Løhmann

Albertslund Rideklub



185,00
12



185

63,8

11

116

E.T. Højgård - 2

Frederikke B. Schleimann

Albertslund Rideklub



184,00
13



184

63,4

2

98

Browny - 1

Maja B. Simonsen

Sportsrideklubben Petersborg



183,00
14



183

63,1

10

8

Pimpernell - 1

Lejse V. Bramminge

Tømmerup Sportsrideklub



169,00
15



169

58,3

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


6LA3-B Ponyer - A

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Anne Leonhard

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

8

14

Elmholts Honnet - 2

Malou Brogaard

Fredensborg-Humlebæk Sportsrideklub



222,00
1



222

74,0

1

3

72

Firfod Fætter Br - 1

Amie Cotta

Sportsrideklubben Vallensbæk



212,00
2



212

70,7

2

9

15

Surprice - 1

Louise Rytkjær

Tømmerup Sportsrideklub



206,00
3



206

68,7

3

2

10

Bækkeskovens Helicon - 3

Katrine Groot

Sportsrideklubben Petersborg



203,00
4



203

67,7

4

102

Nicko - 1

Tilde Jensen

Horns Herreds Rideklub



201,00
5



201

67,0

5

6

Thengels Knight - 1

Kathrine Søby

Helsinge Rideklub



195,00
6



195

65,0

7

16

Moon Shine - 1

Lejse V. Bramminge

Tømmerup Sportsrideklub



192,00
7



192

64,0

1

133

Monique

Katrine Lykke Jensen

Stutsborg Rideklub



185,00
8



185

61,7

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


8LD2-Heste - A

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Mette Arnecke

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

2

107

Gucci

Patricia Larsen

Sportsrideklubben Vallensbæk



126,00
1



126

70,0

1

7

94

Sonnerupgårds Granat

Dorthe Sabro Simonsen

Vestegnens Rideklub



125,00
2



125

69,4

2

4

115

Wendy

Mie Borch-Kristensen

Hjortespring Rideklub



112,00
3



112

62,2

3

9

110

D.D. Fletcher

Camilla Frederiksen

Albertslund Rideklub



110,00
4



110

61,1

8

131

Kamira

Marianne  Herlitschek

Vestegnens Rideklub



110,00
4



110

61,1

10

140

Bonito

Betina G. Nielsen

Albertslund Rideklub



110,00
4



110

61,1

3

100

Wanessa

Camilla Weidemann

Birkerød Rideforening



109,00
7



109

60,6

6

120

Kylie

Anette  Hedlund

Albertslund Rideklub



98,00
8



98

54,4

5

56

Didrik

Mette Nilsson

Hjortespring Rideklub



95,00
9



95

52,8

1

85

Karel

Sofia Christensen

Albertslund Rideklub



94,00
10



94

52,2

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


9LC2-A Heste - A

Antal plac.: 5
Dotering:

Dommere:C: Mette Arnecke

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

8

37

Tobajo Pik Disney

Trude Hestengen

Sportsrideklubben



180,00
1



180

78,3

1

7

19

Ambrozius Firfod

Sophie Ahm

Holmegårdens Rideklub



165,00
2



165

71,7

2

12

104

Palma

Sille Mølgaard Christensen

Stutsborg Rideklub



161,00
3



161

70,0

3

15

78

Anastasia

Cecilie Caroline Buch

Sportsrideklubben Vallensbæk



160,00
4



160

69,6

4

9

21

Étoile

Marianne Selsmark

Ballerup Rideklub



159,00
5



159

69,1

5

14

81

Magic

Mira Gudmandsen

Albertslund Rideklub



158,00
6



158

68,7

3

18

His Majesty Nexen

Maj-Britt Clayton

Stutsborg Rideklub



156,00
7



156

67,8

4

122

Willemientje v.d Lievendaal

Louise Rueholm Henriksen

Albertslund Rideklub



155,00
8



155

67,4

6

32

Afrodite Kilen

Mia Sandager Hansen

Albertslund Rideklub



154,00
9



154

67,0

11

144

Juwentus

Rikke Svendsen

Hvalsø Rideklub



154,00
9



154

67,0

18

146

Kiki af Kirkevang

Pernille Bennesgaard Hørmann

Tømmerup Sportsrideklub



154,00
9



154

67,0

10

31

Esquire af Møllehøjgård

Alexandra Dacia Larsen

Hillerød Sportsrideklub



152,00
12



152

66,1

19

121

Willemientje v.d Lievendaal

Lisa Nielsen

Albertslund Rideklub



140,00
13



140

60,9

5

93

Amazing Firfod

Bibi Kongslev

Vestegnens Rideklub



139,00
14



139

60,4

1

131

Kamira

Marianne  Herlitschek

Vestegnens Rideklub



139,00
14



139

60,4

13

82

Flying Fantasy

Mia Sonberg

Albertslund Rideklub



138,00
16



138

60,0

17

38

ANNAPURNA

Bente Jakob

Albertslund Rideklub



134,00
17



134

58,3

16

59

Dyrgårds Holiday

Maria Boye Valbjørn

Ballerup Rideklub



134,00
17



134

58,3

2

110

D.D. Fletcher

Camilla Frederiksen

Albertslund Rideklub



123,00
19



123

53,5

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


10LB1-A Heste - A

Antal plac.: 4
Dotering:

Dommere:C: Christina M. Hansen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

15

84

Caruso

Louise Jensen

Sportsrideklubben Vallensbæk



180,00
1



180

66,7

1

1

144

Juwentus

Rikke Svendsen

Hvalsø Rideklub



180,00
1



180

66,7

1

9

92

Rosita

Carina Hansen

Albertslund Rideklub



179,00
3



179

66,3

3

2

104

Palma

Sille Mølgaard Christensen

Stutsborg Rideklub



179,00
3



179

66,3

3

4

81

Magic

Mira Gudmandsen

Albertslund Rideklub



177,00
5



177

65,6

11

123

Duchess

Angelika Nallino

Albertslund Rideklub



176,00
6



176

65,2

5

78

Anastasia

Cecilie Caroline Buch

Sportsrideklubben Vallensbæk



173,00
7



173

64,1

6

59

Dyrgårds Holiday

Maria Boye Valbjørn

Ballerup Rideklub



172,00
8



172

63,7

14

66

Maxtor

Ea Vinter

Sportsrideklubben Vallensbæk



170,00
9



170

63,0

16

88

Jako´s Bonbon

Rie Cecilie Corfitz

Hundested Sportsrideklub



170,00
9



170

63,0

10

109

Surprise

Mie Christine  Langager

Albertslund Rideklub



170,00
9



170

63,0

7

38

ANNAPURNA

Bente Jakob

Albertslund Rideklub



166,00
12



166

61,5

12

79

Fuxy

Lærke Jessen

Albertslund Rideklub



162,00
13



162

60,0

3

82

Flying Fantasy

Mia Sonberg

Albertslund Rideklub



154,00
14



154

57,0

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


11LB3-A Heste - A

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Christina M. Hansen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

9

53

Ryttergårdens Safari

Christine Schøller Larsen

Darupgaards Rideklub



177,00
1



177

68,1

1

4

48

Robotool´S Lurifax

Betina Svare

Kongelundens Rideklub



174,00
2



174

66,9

2

7

61

Bolette Birk

Nina Vilhelmsen

Kongelundens Rideklub



174,00
2



174

66,9

2

1

84

Caruso

Louise Jensen

Sportsrideklubben Vallensbæk



169,00
4



169

65,0

3

46

Kilimanjaro

Camilla Andersen

Ledøje-Smørum Rideklub



165,00
5



165

63,5

8

97

Merci

Kicki  Winther

Vestegnens Rideklub



165,00
5



165

63,5

6

39

Cavello

Katrine Kamph

Glostrup Rideklub



162,00
7



162

62,3

2

60

Vestergårdens Starlido

Kristina Mathiesen

Høsterkøb Rideklub



162,00
7



162

62,3

5

77

Sondrio

Trine Bach

Kongelundens Rideklub



161,00
9



161

61,9

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


12LA1-A Heste - A

Antal plac.: 5
Dotering:

Dommere:C: Christina M. Hansen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

7

53

Ryttergårdens Safari

Christine Schøller Larsen

Darupgaards Rideklub



181,00
1



181

69,6

1

2

130

Dunava´R W (Swe)

Amalie Sommermark

Vestegnens Rideklub



181,00
1



181

69,6

1

3

48

Robotool´S Lurifax

Betina Svare

Kongelundens Rideklub



179,00
3



179

68,8

3

18

58

Kærholms Cassandra

Camilla Krogh

Kongelundens Rideklub



179,00
3



179

68,8

3

19

54

Lady Safir

Mia Koch Trøjborg

Darupgaards Rideklub



173,00
5



173

66,5

5

8

41

Flying Bee-Bob

Sara Farvin Henriksen

Albertslund Rideklub



172,00
6



172

66,2

10

134

Adda Isabell Qvist

Anne Jensen

Sportsrideklubben Vallensbæk



170,00
7



170

65,4

1

88

Jako´s Bonbon

Rie Cecilie Corfitz

Hundested Sportsrideklub



168,00
8



168

64,6

17

51

Langmosegårds Martell

Lene Larsen

Ledøje-Smørum Rideklub



167,00
9



167

64,2

16

89

Liane 154

Mia K. Jensen

Sportsrideklubben Vallensbæk



165,00
10



165

63,5

9

91

Catino

Celine Reiland Weidich

Albertslund Rideklub



163,00
11



163

62,7

12

96

Cæsar

Pernille Andersen

Albertslund Rideklub



161,00
12



161

61,9

5

39

Cavello

Katrine Kamph

Glostrup Rideklub



156,00
13



156

60,0

4

77

Sondrio

Trine Bach

Kongelundens Rideklub



154,00
14



154

59,2

11

24

Rosinebjerggård Romina

Pia Routhe Kastrup

Bregnerødgård Sportsrideklub



142,00
15



142

54,6

13

22

Fabienne

Hanne Dyrlund Jessen

Midtsjællands Rideklub



138,00
16



138

53,1

6

61

Bolette Birk

Nina Vilhelmsen

Kongelundens Rideklub






Opgi

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


13LA3-A Heste - A

Antal plac.: 4
Dotering:

Dommere:C: Helena Wachmann

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

11

70

Carika

Lis Ley Larsen

Holmegårdens Rideklub



185,00
1



185

63,8

1

12

47

Gullhøjs Platini

Betina Svare

Kongelundens Rideklub



183,00
2



183

63,1

2

13

86

Bysteds Zeus

Malene Sonne

Nordsjællands Sportsrideklub



183,00
2



183

63,1

2

9

145

Diplomats Soca

Charlotte Kirkebække

Sportsrideklubben Vallensbæk



183,00
2



183

63,1

2

15

76

Amaja Firfod

Michala Fagerlind

Ballerup Rideklub



180,00
5



180

62,1

10

101

Rachelieu Uglvig

Mie J. Pedersen

Vindinge Rideklub



177,00
6



177

61,0

6

58

Kærholms Cassandra

Camilla Krogh

Kongelundens Rideklub



173,00
7



173

59,7

4

89

Liane 154

Mia K. Jensen

Sportsrideklubben Vallensbæk



172,00
8



172

59,3

7

54

Lady Safir

Mia Koch Trøjborg

Darupgaards Rideklub



167,00
9



167

57,6

8

108

Sønderhøj´S Cabbana

Sofie Rachana Wilson

Albertslund Rideklub



167,00
9



167

57,6

5

51

Langmosegårds Martell

Lene Larsen

Ledøje-Smørum Rideklub



164,00
11



164

56,6

14

40

Bæklyens Picasso Ox

Anette Gøbel Villadsen

Vestegnens Rideklub



156,00
12



156

53,8

1

22

Fabienne

Hanne Dyrlund Jessen

Midtsjællands Rideklub



152,00
13



152

52,4

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


14MB0-A Heste - A

Antal plac.: 2
Dotering:

Dommere:C: Helena Wachmann

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

5

27

Agersbøls Smilla

Amalie Skou Hansen

Vindinge Rideklub



261,00
1



261

66,9

1

4

90

Marzarin

Gilbert Nielsen

Kongelundens Rideklub



250,00
2



250

64,1

2

9

106

Svendsbjergs Balthazar

Lena Grønnemose

Odsherreds Rideklub



246,00
3



246

63,1

7

95

Børstings Logic

Berit Karlsson

Dragør- Store Magleby Rideklub



244,00
4



244

62,6

2

105

Lipazzio

Lena Grønnemose

Odsherreds Rideklub



237,00
5



237

60,8

8

63

Milton Af Støvlebæk

Susanne Keil Bruhn

Slangerup-Lynge Rideklub



232,00
6



232

59,5

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub
28/11/2009 - 29/11/2009


152. runde af klubmesterskab for heste, min.LB1-A Heste - A

Antal plac.: 2
Dotering:

Dommere:C: Helena Wachmann

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

5

41

Flying Bee-Bob

Sara Farvin Henriksen

Albertslund Rideklub



68,08
1



68

68,1

1

3

91

Catino

Celine Reiland Weidich

Albertslund Rideklub



64,10
2



64

64,1

2

6

108

Sønderhøj´S Cabbana

Sofie Rachana Wilson

Albertslund Rideklub



60,23
3



60

60,2

1

124

Cezanne

Angelika Nallino

Albertslund Rideklub



60,00
4



60

60,0

2

109

Surprise

Mie Christine  Langager

Albertslund Rideklub



56,67
5



57

56,7

4

92

Rosita

Carina Hansen

Albertslund Rideklub



55,05
6



55

55,1

Top | Retur