Resultater
Albertslund Rideklub


Online link

DRF Stævnesystem - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


Klasseoversigt
1.Sløjfespring, valgfri højde pony - A
2.Klubmesterskab for pony 2011 - A
3.Sløjfespring, valgfri højde hest - A
4.Klubmesterskab for hest 2011 - A
5.LD for pony - A
6.LC for pony - A
7.LB for pony - A
8.LA* for pony - A
9.Vestegnscup-finale LC-Pony - A
11.Kyllingespring for hest - A
12.LE for hest - A
13.LD for hest - A
14.LC for hest - A
15.LB for hest - A
16.Vestegnscup-finale LD-Hest - A

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


1 Sløjfespring, valgfri højde pony - A

Antal plac.: 6 Metode: B0
Dotering:

Dommere: C: Linda Juul

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

8

25

HANNIBAL - 3

Amalie Hansen

Albertslund Rideklub

34,700

0,000

H

1

14

38

STRICTLY BALLROOM - 1

Kiah Andersen

Albertslund Rideklub

37,100

0,000

H

1

4

37

STRICTLY BALLROOM - 1

Kiah Andersen

Albertslund Rideklub

37,500

0,000

H

1

10

23

MOSEGÅRDENS BENN - 1

mira Kim jørgensen

Stevnsbogaard Rideklub

39,300

0,000

H

1

7

78

DIXI - 2

Mie Bækman Herlitschek

Albertslund Rideklub

42,000

0,000

H

1

6

83

JACO - 2

Cecilie karlsson

Dragør- Store Magleby Rideklub

42,900

0,000

H

1

3

26

HANNIBAL - 3

Amalie Hansen

Albertslund Rideklub

43,100

0,000

H

1

11

94

DIXI - 2

Mie Bækman Herlitschek

Albertslund Rideklub

43,800

0,000

H

1

2

9

JACO - 2

Cecilie karlsson

Dragør- Store Magleby Rideklub

45,600

0,000

H

1

17

5

KIRKS MONTY - 1

Sofie Farvin

Albertslund Rideklub

45,900

0,000

H

1

19

3

KENNY - 1

Lotte Janicke

Albertslund Rideklub

46,700

0,000

H

1

18

41

DUNTALLY CHARLES - 1

Ida Aaberg Lillethorup

Furesø Rideklub

47,500

0,000

H

1

9

88

SKOVLUNDS FIGHTER - 1

Emilia Kortbech  Gadebusch

Vestegnens Rideklub

49,100

0,000

H

1

12

62

FRIDA VINDSTRUP - 1

camilla Byrlund

Ledøje-Smørum Rideklub

49,800

0,000

H

1

13

46

BREDEKÆRGAARDS TEA - 1

Amanda Dörge

Sportsrideklubben Vallensbæk

56,200

0,000

H

16

24

MOSEGÅRDENS BENN - 1

mira Kim jørgensen

Stevnsbogaard Rideklub

40,400

4,000

H

21

71

LANEYS MAX - 1

Amira Estati

Sportsrideklubben Vallensbæk

46,200

4,000

H

5

49

JACK - 2

Lykke Træholt

Sportsrideklubben Vallensbæk

63,200

4,000

H

22

40

DUNTALLY CHARLES - 1

Ida Aaberg Lillethorup

Furesø Rideklub

47,500

8,000

H

23

93

MADONNA - 1

anika Nielsen

Rideklubben Falken

50,400

8,000

H

20

14

MADONNA - 1

anika Nielsen

Rideklubben Falken

58,100

8,000

H

15

92

MISTER MANI - 2

Rikke Mia Kejs christiansen

Ishøj Sportsrideklub

65,800

12,000

H

Opgivet

1

75

OLDEBERT'S CHARITES - 1

camilla Byrlund

Ledøje-Smørum Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


2Klubmesterskab for pony 2011 - A

Antal plac.: 1Metode: B1
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Heri
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

70

LANEYS MAX - 1

Amira Estati

Albertslund Rideklub

49,000

0,000

H

 

30,000

0,000

1

2

5

KIRKS MONTY - 1

Sofie Farvin

Albertslund Rideklub

48,000

0,000

H

 

31,000

0,000

1

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


3Sløjfespring, valgfri højde hest - A

Antal plac.: 5Metode: B0
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

10

80

WILLEMIENTJE VAN LIEVENDAHL

Luise Rueholm Henriksen

Albertslund Rideklub

41,900

0,000

H

1

17

85

COMPETITOR

Stine G. Nielsen

Albertslund Rideklub

42,500

0,000

H

1

11

86

SURPRISE

Stine G. Nielsen

Albertslund Rideklub

42,700

0,000

H

1

13

6

STRANDAGERGÅRDS ATLANTA

Sara Farvin Henriksen

Albertslund Rideklub

45,100

0,000

H

1

9

51

AVONVALLEY LARA-CROFT

Susanne Vinther

Albertslund Rideklub

46,700

0,000

H

1

6

22

BLACKY

Jeanette Eltebo

Albertslund Rideklub

48,100

0,000

H

1

12

74

EGGES VENDETTA

Ida Bergstedt Sand

Værløse Rideklub

49,100

0,000

H

1

2

47

WALTHER

Mona Beck

Albertslund Rideklub

50,300

0,000

H

1

3

50

AVONVALLEY LARA-CROFT

Susanne Vinther

Albertslund Rideklub

51,400

0,000

H

18

76

VALLØS LESTER

Martin Dahlmann

Barthahus Rideklub

42,900

4,000

H

15

73

EGGES VENDETTA

Ida Bergstedt Sand

Værløse Rideklub

48,800

4,000

H

7

91

WALTHER

Mona Beck

Albertslund Rideklub

51,000

4,000

H

14

34

PARAGRAFF

Signe Pilgaard Laursen

Ishøj Sportsrideklub

51,800

4,000

H

5

79

WILLEMIENTJE VAN LIEVENDAHL

Luise Rueholm Henriksen

Albertslund Rideklub

58,300

4,000

H

8

35

PARAGRAFF

Signe Pilgaard Laursen

Ishøj Sportsrideklub

62,300

4,000

H

1

21

BLACKY

Jeanette Eltebo

Albertslund Rideklub

69,500

4,000

H

16

77

VALLØS LESTER

Martin Dahlmann

Barthahus Rideklub

40,200

12,000

H

Udgået

4

90

TAMARA

Karina Carstensen

Albertslund Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


4Klubmesterskab for hest 2011 - A

Antal plac.: 1Metode: B1
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Heri og vestegnens pizzeria
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

86

SURPRISE

Stine G. Nielsen

Albertslund Rideklub

50,000

0,000

H

4

85

COMPETITOR

Stine G. Nielsen

Albertslund Rideklub

47,600

4,000

H

2

6

STRANDAGERGÅRDS ATLANTA

Sara Farvin Henriksen

Albertslund Rideklub

49,000

4,000

H

Opgivet

3

30

SVALEGÅRDS AIMEÉ

Kicki Winter

Albertslund Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


5LD for pony - A

Antal plac.: 4Metode: B3
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Hesteklip.dk, Gunnar larsen og søn & Zoo Zity
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

4

7

LADY - 2

Cecilie Sjørup-Johnsen

Vestskovens Rideklub

36,500

0,000

H

 

27,300

0,000

1

2

12

71

LANEYS MAX - 1

Amira Estati

Sportsrideklubben Vallensbæk

46,200

0,000

H

 

27,400

0,000

1

3

5

15

GREY CHOISE LOVER - 2

Katja Cortsen

Greve Rideklub

40,500

0,000

H

 

28,200

0,000

1

4

14

5

KIRKS MONTY - 1

Sofie Farvin

Albertslund Rideklub

47,900

0,000

H

 

33,100

0,000

1

1

29

LUDWIG STAR - 3

Rose Albjerg Rudolph

Køge Sports Rideklub

53,600

0,000

H

 

35,700

0,000

1

3

49

JACK - 2

Lykke Træholt

Sportsrideklubben Vallensbæk

71,300

0,000

H

 

45,500

0,000

1

11

46

BREDEKÆRGAARDS TEA - 1

Amanda Dörge

Sportsrideklubben Vallensbæk

70,000

0,000

H

 

52,500

0,000

1

2

45

FLYING HIGH - 3

Caroline Amalie Bagh

Vestskovens Rideklub

46,200

0,000

H

 

29,200

4,000

1

10

62

FRIDA VINDSTRUP - 1

camilla Byrlund

Ledøje-Smørum Rideklub

53,900

0,000

H

 

42,800

4,000

1

7

1

DRIFTSBROGÅRD´S DARTH VADER - 1

Petra Wittendorff

Karlslunde Rideklub

50,700

8,000

H

Udgået

13

63

BLESJER - 1

Mathilde Saigal

Vestskovens Rideklub

H

Udgået

9

84

TRISTAN V. WETHAUTAL - 1

Amalie Frandsen

Ledøje-Smørum Rideklub

H

Udgået

6

87

MOON-JAM - 1

Maja Tjagvad

Vestskovens Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


6LC for pony - A

Antal plac.: 4Metode: B3
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Rytterhuset
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

13

28

KILLFIELD - 1

julie borre

Hundested Sportsrideklub

38,100

0,000

H

 

23,900

0,000

1

2

14

31

DONNA 'HOUGÅRD' - 1

Mia Barner Jensen

Stevnsbogaard Rideklub

47,200

0,000

H

 

24,600

0,000

1

3

3

7

LADY - 2

Cecilie Sjørup-Johnsen

Vestskovens Rideklub

32,000

0,000

H

 

25,300

0,000

1

4

2

29

LUDWIG STAR - 3

Rose Albjerg Rudolph

Køge Sports Rideklub

43,600

0,000

H

 

25,700

0,000

1

6

5

KIRKS MONTY - 1

Sofie Farvin

Albertslund Rideklub

42,100

0,000

H

 

26,600

0,000

1

12

1

DRIFTSBROGÅRD´S DARTH VADER - 1

Petra Wittendorff

Karlslunde Rideklub

43,700

0,000

H

 

33,500

0,000

1

10

71

LANEYS MAX - 1

Amira Estati

Sportsrideklubben Vallensbæk

38,500

0,000

H

 

23,400

4,000

1

5

32

HOVGAARDS CALYPSO - 2

Maria Blach Pedersen

Stevnsbogaard Rideklub

43,100

0,000

H

 

25,100

4,000

1

4

15

GREY CHOISE LOVER - 2

Katja Cortsen

Greve Rideklub

38,300

0,000

H

 

64,300

12,000

1

9

87

MOON-JAM - 1

Maja Tjagvad

Vestskovens Rideklub

39,700

4,000

H

11

4

OZZY - 1

Trine Ekberg Larsen

Darupgaards Rideklub

41,300

4,000

H

7

63

BLESJER - 1

Mathilde Saigal

Vestskovens Rideklub

38,200

8,000

H

16

3

KENNY - 1

Lotte Janicke

Albertslund Rideklub

47,200

8,000

H

Udgået

1

45

FLYING HIGH - 3

Caroline Amalie Bagh

Vestskovens Rideklub

H

Udgået

17

46

BREDEKÆRGAARDS TEA - 1

Amanda Dörge

Sportsrideklubben Vallensbæk

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


7LB for pony - A

Antal plac.: 3Metode: B3
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Maxøe,Horze og Zoo Zity
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

7

28

KILLFIELD - 1

julie borre

Hundested Sportsrideklub

34,500

0,000

H

 

22,100

0,000

1

2

6

16

TRANHOLMS CHILANO - 1

Nicoline Szymanski Vermundsen

Hvidovre Avedøre Rideklub

33,900

0,000

H

 

22,800

4,000

1

3

8

31

DONNA 'HOUGÅRD' - 1

Mia Barner Jensen

Stevnsbogaard Rideklub

35,900

4,000

H

5

14

MADONNA - 1

anika Nielsen

Rideklubben Falken

38,200

4,000

H

3

3

KENNY - 1

Lotte Janicke

Albertslund Rideklub

40,100

4,000

H

10

54

SCHACABINO - 2

Josefine Ringgaard Møller

Sportsrideklubben Vallensbæk

44,700

4,000

H

4

4

OZZY - 1

Trine Ekberg Larsen

Darupgaards Rideklub

45,300

8,000

H

Udgået

2

32

HOVGAARDS CALYPSO - 2

Maria Blach Pedersen

Stevnsbogaard Rideklub

H

Udgået

1

55

MISTER MANI - 2

Rikke Mia Kejs christiansen

Ishøj Sportsrideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


8LA* for pony - A

Antal plac.: 1Metode: B3
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Matas og Gunnar Larsen og søn
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

3

14

MADONNA - 1

anika Nielsen

Rideklubben Falken

55,700

16,000

H

1

39

THUNDER BOY - 2

Freja Østergaard

Hvidovre Avedøre Rideklub

70,100

16,000

H

Udgået

2

55

MISTER MANI - 2

Rikke Mia Kejs christiansen

Ishøj Sportsrideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


9Vestegnscup-finale LC-Pony - A

Antal plac.: 1Metode: B12
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Horse House
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

39

THUNDER BOY - 2

Freja Østergaard

Hvidovre Avedøre Rideklub

37,000

0,000

H

 

35,200

0,000

H2

 

23,100

0,000

1

2

54

SCHACABINO - 2

Josefine Ringgaard Møller

Sportsrideklubben Vallensbæk

38,600

0,000

H

 

37,100

0,000

H2

 

23,900

0,000

1

3

84

TRISTAN V. WETHAUTAL - 1

Amalie Frandsen

Ledøje-Smørum Rideklub

49,100

8,000

H

 

36,100

0,000

H2

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


11Kyllingespring for hest - A

Antal plac.: 3Metode: B3
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Tika, Horze og Zoo Zity
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

9

47

WALTHER

Mona Beck

Albertslund Rideklub

54,600

0,000

H

 

40,000

0,000

1

2

6

21

BLACKY

Jeanette Eltebo

Albertslund Rideklub

55,100

0,000

H

 

40,300

0,000

1

3

8

43

CUTTERS MAGIC COLOURS

Anita Dolleris

Hjortespring Rideklub

58,400

0,000

H

 

42,500

0,000

1

11

79

WILLEMIENTJE VAN LIEVENDAHL

Luise Rueholm Henriksen

Albertslund Rideklub

52,200

0,000

H

 

37,500

4,000

1

3

12

PISTOLEIRO

Sabine Nielsen

Ledøje-Smørum Rideklub

48,100

0,000

H

 

38,200

4,000

1

7

27

SOFIETJE V

Signe Grønskov Petersen

Sportsrideklubben Vallensbæk

47,100

4,000

H

4

17

JOKER - 1

Ninett Rasmussen

Ledøje-Smørum Rideklub

57,600

4,000

H

2

11

LOKE

Lena scharff-Olsen

Ledøje-Smørum Rideklub

77,200

4,000

H

1

67

MILLENNIUM

Amira Estati

Albertslund Rideklub

78,000

4,000

H

10

57

DRABANT AF KNABSTRUP

Anette S. Clausen

Hjortespring Rideklub

86,300

8,000

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


12LE for hest - A

Antal plac.: 4Metode: B3
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Rytterhuset
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

96

CAPRANI'S SUNLIGHT

Dorte Røper

Vestegnens Rideklub

38,700

0,000

H

 

29,200

0,000

1

2

4

42

DUKTUS MOSEBO

Mille Bo Holmgaard

Sportsrideklubben Vallensbæk

39,100

0,000

H

 

29,600

0,000

1

3

9

19

SHAKIRA

Kira  Rosquist

Barthahus Rideklub

40,200

0,000

H

 

31,200

0,000

1

4

2

21

BLACKY

Jeanette Eltebo

Albertslund Rideklub

43,700

0,000

H

 

36,700

0,000

1

12

48

MALOU

Dorte Warberg

Albertslund Rideklub

46,300

0,000

H

 

41,800

0,000

1

13

86

SURPRISE

Stine G. Nielsen

Albertslund Rideklub

42,500

0,000

H

 

29,000

4,000

1

11

57

DRABANT AF KNABSTRUP

Anette S. Clausen

Hjortespring Rideklub

53,100

0,000

H

 

49,100

8,000

1

8

17

JOKER - 1

Ninett Rasmussen

Ledøje-Smørum Rideklub

37,100

4,000

H

16

6

STRANDAGERGÅRDS ATLANTA

Sara Farvin Henriksen

Albertslund Rideklub

44,800

4,000

H

15

79

WILLEMIENTJE VAN LIEVENDAHL

Luise Rueholm Henriksen

Albertslund Rideklub

45,800

4,000

H

10

43

CUTTERS MAGIC COLOURS

Anita Dolleris

Hjortespring Rideklub

49,500

4,000

H

5

2

TIMON

Michelle Vikkelsø Christiansen

Slangerup-Lynge Rideklub

72,900

12,000

H

6

11

LOKE

Lena scharff-Olsen

Ledøje-Smørum Rideklub

57,400

20,000

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


13LD for hest - A

Antal plac.: 3Metode: B3
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Hesteklip.dk og Zoo Zity
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

6

42

DUKTUS MOSEBO

Mille Bo Holmgaard

Sportsrideklubben Vallensbæk

33,500

0,000

H

 

23,700

0,000

1

2

13

20

CYRIAN WEERING

Kira  Rosquist

Barthahus Rideklub

40,200

0,000

H

 

25,200

0,000

1

3

14

89

CINCINNATI

Emma Skjold Munkesø

Sportsrideklubben Vallensbæk

36,200

0,000

H

 

28,600

0,000

1

9

48

MALOU

Dorte Warberg

Albertslund Rideklub

39,100

0,000

H

 

33,900

4,000

1

7

2

TIMON

Michelle Vikkelsø Christiansen

Slangerup-Lynge Rideklub

36,200

0,000

H

 

25,900

8,000

1

2

96

CAPRANI'S SUNLIGHT

Dorte Røper

Vestegnens Rideklub

33,100

4,000

H

1

19

SHAKIRA

Kira  Rosquist

Barthahus Rideklub

33,300

4,000

H

4

86

SURPRISE

Stine G. Nielsen

Albertslund Rideklub

35,300

4,000

H

3

6

STRANDAGERGÅRDS ATLANTA

Sara Farvin Henriksen

Albertslund Rideklub

35,700

8,000

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


14LC for hest - A

Antal plac.: 1Metode: B3
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Gunnar Larsen og Søn, Zoo Zity og Horze
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

5

8

MAJO'S THUNDERSTRUCK

Cecilie Christina Stigkær

Værløse Rideklub

37,100

0,000

H

 

25,900

0,000

1

1

89

CINCINNATI

Emma Skjold Munkesø

Sportsrideklubben Vallensbæk

39,900

4,000

H

3

20

CYRIAN WEERING

Kira  Rosquist

Barthahus Rideklub

43,900

8,000

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


15LB for hest - A

Antal plac.: 1Metode: B3
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Gunnar Larsen og Søn og Horze
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

3

85

COMPETITOR

Stine G. Nielsen

Albertslund Rideklub

38,000

0,000

H

 

26,900

0,000

1

2

8

MAJO'S THUNDERSTRUCK

Cecilie Christina Stigkær

Værløse Rideklub

37,300

0,000

H

 

25,300

4,000

1

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK´s udv. klubstævne med klubmesterskab og finalen i vestegns cuppen.
26/11/2011 - 27/11/2011


16Vestegnscup-finale LD-Hest - A

Antal plac.: 1Metode: B12
Dotering:

Dommere:C: Linda Juul

Sponsor:  Horse House
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

82

AKISHOT LILDHOLDT

Lennie Lou

Sportsrideklubben Vallensbæk

38,700

0,000

H

 

37,400

0,000

H2

3

53

MOREMONEY MAGNETO - 1

Maria Juul Rasmussen

Sportsrideklubben Vallensbæk

50,100

4,000

H

 

34,600

8,000

H2

2

52

COBRA

Alette Frænell

Hedehusgårdens Rideklub

73,900

20,000

H

 

42,220

8,000

H2

Top | Retur