Resultater
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


Klasseoversigt
1.1 - 10 cm - A
2.1 - 20 cm - A
3.1 - 30 cm - A
5.1 - 50 cm - A
6.1 - 60 cm - A
7.1 - 70 cm - A
8.1 - 80 cm - A
9.1 - 90 cm - A
10.1 - 100 cm - A
12.2 - 50-60-70 cm PONY - A
13.3 - 90 cm HEST - A

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


1 1 - 10 cm - A

Antal plac.: 1 Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

20

Showtime - 1

Amira Maria Esati

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

1

2

1

Fjotte

Mika Christina Laursen

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


21 - 20 cm - A

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

3

1

Fjotte

Mika Christina Laursen

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

1

1

18

Flying Fantasy

Charlotte Hammer-Nielsen

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

2

19

Gefion

Sofia Borgen

Albertslund Rideklub

50,00

8,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


31 - 30 cm - A

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

19

Gefion

Sofia Borgen

Albertslund Rideklub

50,00

8,00

H

1

1

18

Flying Fantasy

Charlotte Hammer-Nielsen

Albertslund Rideklub

50,00

8,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


51 - 50 cm - A

Antal plac.: 2Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

3

Mikkel

Cecilie Petersen

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

1

2

4

Benjamin - 1

Jacqueline M

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

3

5

Ruth

Lotte Nyborg

Albertslund Rideklub

50,00

4,00

H

4

6

Harry

Mie Arnvig

Albertslund Rideklub

50,00

12,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


61 - 60 cm - A

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

9

Trold - 1

Anette  Hedlund

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

1

1

8

Miss Nelly - 1

Emily Martin

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

3

6

Harry

Mie Arnvig

Albertslund Rideklub

50,00

8,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


71 - 70 cm - A

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

1

10

Fuxy

Lærke Jensen

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

Diskvalificeret

2

11

Zeus

Louise Hansen

Albertslund Rideklub

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


81 - 80 cm - A

Antal plac.: 2Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

4

16

Duchess

Angelika Nallino

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

1

2

13

Lantine

Pernille Jarlkov

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

3

15

Caezar

Christina Larsen

Albertslund Rideklub

50,00

4,00

H

5

17

Legenda

Tenna Olsen

Albertslund Rideklub

50,00

4,00

H

1

12

Mona

Emma-Luna Kabongo

Albertslund Rideklub

50,00

8,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


91 - 90 cm - A

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

3

14

Prestige

Karen Thingstrup

Albertslund Rideklub

50,00

0,00

H

1

21

Konjak d. b. Gazlan

Alexandra H. Mundt

Albertslund Rideklub

50,00

4,00

H

2

23

So What

Alette Frænell

Vestegnens Rideklub

50,00

4,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


101 - 100 cm - A

Antal plac.: 1Metode: B0
Dotering: Tempo: 250

Dommere:

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

23

So What

Alette Frænell

Vestegnens Rideklub

50,00

0,00

H

1

1

22

Catino

Celine Reiland Weidich

Vestegnens Rideklub

50,00

0,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


122 - 50-60-70 cm PONY - A

Antal plac.: 1Metode: B3
Dotering: Tempo: 250

Dommere:

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

2

9

Trold - 1

Anette  Hedlund

Albertslund Rideklub

42,00

4,00

H

1

8

Miss Nelly - 1

Emily Martin

Albertslund Rideklub

70,00

8,00

H

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - ARK Interne aftenarrangement
02/04/2009 - 02/04/2009


133 - 90 cm HEST - A

Antal plac.: 3Metode: B3
Dotering: Tempo: 250

Dommere:

 
 

Plac

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

Resultat

Tid

Fejl

Runde

1

6

16

Duchess

Angelika Nallino

Albertslund Rideklub

34,50

0,00

H

 

15,78

0,00

1

2

5

14

Prestige

Karen Thingstrup

Albertslund Rideklub

35,90

0,00

H

 

20,22

0,00

1

3

2

10

Fuxy

Lærke Jensen

Albertslund Rideklub

35,10

0,00

H

 

25,10

0,00

1

1

21

Konjak d. b. Gazlan

Alexandra H. Mundt

Albertslund Rideklub

38,30

0,00

H

 

18,72

4,00

1

3

12

Mona

Emma-Luna Kabongo

Albertslund Rideklub

35,40

4,00

H

7

17

Legenda

Tenna Olsen

Albertslund Rideklub

37,20

4,00

H

4

13

Lantine

Pernille Jarlkov

Albertslund Rideklub

56,90

8,00

H

Top | Retur