Resultater
Albertslund Rideklub


Online link

DRF Stævnesystem - Albertslund Rideklub Udvidede klubstøvne i dressur for pony og hest
25/02/2012 - 26/02/2012


Klasseoversigt
1.LD_Open-Pony - A
2.LC-Open Pony - A
3.LB-Open Pony - A
4.LA1- 4 Open Pony - A

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub Udvidede klubstøvne i dressur for pony og hest
25/02/2012 - 26/02/2012


1 LD_Open-Pony - A

Antal plac.: 2
Dotering:

Dommere: C: Christina M. Hansen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

7

76

SØNDERMARKENS CAMILLA

Natasja  Nielsen

Sportsrideklubben Vallensbæk



75,00
1



75

75,000

1

2

77

SØNDERMARKENS CAMILLA

Natasja  Nielsen

Sportsrideklubben Vallensbæk



73,33
3



73

73,330

2

1

27

HOVMARKENS LOLLIPOP - 2

Kecia Sandvig

Ballerup Rideklub



71,33
4



71

71,330

3

135

LUNDEMARKSGÅRDS ARION

Fie B. Thomsen

ØstSjællands Rideklub



68,33
5



68

68,330

4

125

BOJANA - 2

andrea ahmt hansen

Sportsrideklubben Vallensbæk



67,77
6



68

67,770

5

117

AKROBATIN S

Mia Sloth Thomassen

Hedehusgårdens Rideklub



66,11
7



66

66,110

6

60

FLESSENBOS EDWARD - 1

Maria W. Rasmussen

Ballerup Rideklub



63,88
8



64

63,880

8

136

LUNDEMARKSGÅRDS ARION - 2

Fie B. Thomsen

ØstSjællands Rideklub



59,44
9



59

59,440

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub Udvidede klubstøvne i dressur for pony og hest
25/02/2012 - 26/02/2012


2LC-Open Pony - A

Antal plac.: 4
Dotering:

Dommere:C: Christina M. Hansen

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

8

21

CALANDIAS AVALANCHE

Maja Olund Raunstrup

Midtsjællands Rideklub



70,83
3



71

70,830

1

15

49

OLIVER - 2

Rikke Paulsen

Stutsborg Rideklub



70,41
3



70

70,410

2

13

22

CALANDIAS AVALANCHE

Maja Olund Raunstrup

Midtsjællands Rideklub



69,09
4



69

69,090

3

3

15

VEJLEBRO'S STELLA - 2

Krestina Sofie Andersen

Rideklubben Frederiksborg



68,75
6



69

68,750

4

10

72

MALIBU

Claudia Lisa Dibbern

Midtsjællands Rideklub



68,18
6



68

68,180

6

114

HANNE

Sofie  Ørtoft

Køge Sports Rideklub



67,91
9



68

67,910

11

26

LADY MOONLIGHT AF FERSLEV - 3

Kecia Sandvig

Ballerup Rideklub



67,72
9



68

67,720

2

27

HOVMARKENS LOLLIPOP - 2

Kecia Sandvig

Ballerup Rideklub



67,50
9



68

67,500

4

125

BOJANA - 2

andrea ahmt hansen

Sportsrideklubben Vallensbæk



66,66
10



67

66,660

9

16

VEJLEBRO'S STELLA - 2

Krestina Sofie Andersen

Rideklubben Frederiksborg



64,09
12



64

64,090

14

85

JÆGERSMINDES MEL GIBSON

Frida Dam Toft Pedersen

Sportsrideklubben Vallensbæk



64,09
12



64

64,090

12

102

HANNE

Sofie Ørtoft

Køge Sports Rideklub



63,63
14



64

63,630

16

120

TRILLE - 3

Camilla Juul Møller

Ukendt



63,33
14



63

63,330

5

75

LUNDEMARKSGÅRDS CAPPUCCINO

Freja Søeborg Lundholm

Køge Sports Rideklub



62,91
15



63

62,910

1

73

MALIBU

Claudia Lisa Dibbern

Midtsjællands Rideklub



60,88
16



61

60,880

7

60

FLESSENBOS EDWARD - 1

Maria W. Rasmussen

Ballerup Rideklub



56,25
17



56

56,250

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub Udvidede klubstøvne i dressur for pony og hest
25/02/2012 - 26/02/2012


3LB-Open Pony - A

Antal plac.: 5
Dotering:

Dommere:C: Sabine Hultquist

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

21

56

BALDUR - 1

Victoria Holm Hansen

Holte Ride-Klub



71,78
2



72

71,780

1

16

95

PRINS DELIGHT - 2

alberte høegh larsen

Rideklubben Vestervang



67,85
6



68

67,850

2

15

123

THERS HEY HARLEKIN (OS) - 3

Maria Mejlgaard Jensen

Vestegnens Rideklub



67,85
6



68

67,850

2

13

62

NARANJO - 1

Lea Joranger

Holmegårdens Rideklub



67,30
6



67

67,300

4

7

96

PRINS DELIGHT - 2

Alberte Høegh Larsen

Rideklubben Vestervang



67,14
6



67

67,140

5

20

66

FLORIAN SKOVÅ - 1

Ellen Miland Peytz

Gentofte Rideklub



66,78
8



67

66,780

17

59

SON OF A BITSCH - 1

Lykke Skov

Sportsrideklubben Vallensbæk



66,07
8



66

66,070

2

26

LADY MOONLIGHT AF FERSLEV - 3

Kecia Sandvig

Ballerup Rideklub



64,64
10



65

64,640

9

12

FREJA - 1

Maria M. poulsen

Kastrup-Tårnby Rideklub



64,61
10



65

64,610

11

67

KIRKS MONTY - 1

Sofie Farvin

Albertslund Rideklub



63,84
12



64

63,840

18

13

FREJA - 1

Maria M. poulsen

Kastrup-Tårnby Rideklub



63,57
12



64

63,570

4

70

ROMEO'S GEIGER

Simone Isabella Vebner

Rideklubben Frederiksborg



62,50
15



63

62,500

1

85

JÆGERSMINDES MEL GIBSON

Frida Dam Toft Pedersen

Sportsrideklubben Vallensbæk



62,14
15



62

62,140

3

120

TRILLE - 3

Camilla Juul Møller

Ukendt



62,14
15



62

62,140

8

122

ALGECIRÁS KÆRLUND - 1

Caroline Munch-nielsen Sønderup

Ringsted Sports Rideklub



60,35
16



60

60,350

5

68

KIRKS MONTY - 1

Sofie  Farvin

Albertslund Rideklub



59,64
17



60

59,640

10

24

LILO

Maja Frederiksen

Kongelundens Rideklub



55,76
19



56

55,760

19

23

LILO

Maja Frederiksen

Kongelundens Rideklub



55,35
19



55

55,350

Top | Retur

Resultatliste
Albertslund Rideklub

DRF Stævneprogram 2003 - Albertslund Rideklub Udvidede klubstøvne i dressur for pony og hest
25/02/2012 - 26/02/2012


4LA1- 4 Open Pony - A

Antal plac.: 3
Dotering:

Dommere:C: Sabine Hultquist

 
 

Startnr

Stævnenr

Hest

Rytter

Klub

E

H

C

M

B

I alt

%

Plac

10

82

MR. MILLER - 1

Mie Rudbeck

Sportsrideklubben Petersborg



69,06
2



69

69,060

1

12

83

MR. MILLER - 1

Mie Rudbæk

Sportsrideklubben Petersborg



69,00
2



69

69,000

2

2

55

BALDUR - 1

Victoria Holm Hansen

Holte Ride-Klub



67,24
4



67

67,240

3

5

62

NARANJO - 1

Lea Joranger

Holmegårdens Rideklub



66,55
6



67

66,550

6

66

FLORIAN SKOVÅ - 1

Ellen Miland Peytz

Gentofte Rideklub



66,20
6



66

66,200

1

123

THERS HEY HARLEKIN (OS) - 3

Maria Mejlgaard Jensen

Vestegnens Rideklub



65,86
7



66

65,860

8

44

ODBJERGS BENTO - 1

Sissel Nagel Andersen

Helsinge Rideklub



62,41
9



62

62,410

7

37

ELMHOLTS ØSTWIND - 1

Stine Bremer Hansen

Holmegårdens Rideklub



62,06
9



62

62,060

9

101

TRISTAN V. WETHAUTAL - 1

Amalie Frandsen

Ledøje-Smørum Rideklub



60,00
9



60

60,000

3

122

ALGECIRÁS KÆRLUND - 1

Caroline Munch-nielsen Sønderup

Ringsted Sports Rideklub



60,00
9



60

60,000

4

70

ROMEO'S GEIGER

Simone Isabella Vebner

Rideklubben Frederiksborg



58,27
12



58

58,270

11

131

CATWALK AF STENSNÆS - 1

Amalie Petersen

Sportsrideklubben Vallensbæk






Opgi

Top | Retur